Free HTML5 Bootstrap

Котеджне містечко при Комінярській в Вроцлаві

Категорія: Польша

Про проект

Купити будинок на вулиці Kominiarska у Вроцлаві– стати власником якісної нерухомості в межах міста в культурній столиці Польщі. Котеджне містечко сподобається тим, хто шукає гармонійне і затишне місце недалеко від цивілізації.

Розташування котеджного містечка

Котеджний комплекс на вул. Комінярська 38 розташований у чистій міській частині Вроцлава. Недалеко від інвестиції проходить головна транспортна магістраль S8 і об’їзної А8.

Новобудови мають зручне сполучення з центром Вроцлава. На громадському транспорті можна дістатися в будь-який район.

Інфраструктура котеджного містечка

В містечку передбачено благоустрій та озеленення території деревами, декоративними кущами, газонами і клумбами.

Забудовник WIC Developer забезпечує житлові будинки міськими комунікаціями необхідних обсягів та потужностей: водопостачанням, каналізацією, електрикою. У котеджах передбачено автономне опалення.

Інвестиція має власну інфраструктуру:

широкі дороги;

тротуари з бруківки;

вуличне освітлення;

огороджену територію;

Дитячі садочки та школи доступні для мешканців містечка в найближчих мікрорайонах Вроцлава – добратися до них нескладно. Передбачена сучасна система безпеки та охорони.

Технологія будівництва та типи нерухомості

Продаж будинків в здійснюється вже на етапі будівництва. Інвестори можуть придбати просторі дуплекси елітного класу – ціни залежать від готовності об'єкта, площі будинку, розмірів земельної ділянки.

У ході будівництва використовуються тільки високоякісні матеріали. Зовнішні та внутрішні стіни виконані з силікатних блоків. Фасад утеплюється і штукатуриться, оздоблення також включає фарбування. Двоповерхові дуплекси мають панорамні вікна, продумані і функціональні планування. Для паркінгу є гаражний бокс, який передбачений в житлових будинках а також одне паркінгове місце біля будинку.

Територія, що виходить до дороги, закрита від сторонніх очей парканом з шлагбаумом. Між сусідніми котеджами передбачена огорожа.

Для потенційних покупців доступний зв’язок з менеджером для обговорення деталей щодо купівлі житла. Більше інформації про проєкт можна знайти на форумах, де публікують відгуки, або на офіційному сайті будівельної компанії. У відділі продажів можна отримати відомості про точну вартість 1 м² у новому будинку, подивитися генплан, дізнатися про наявність акцій і можливість оформлення розстрочки.