Free HTML5 Bootstrap

Residential complex Eco Moldova в Кишиневі

Категорія: Молдова

Про проект

Інфраструктура

Нова будівля розташована в тихому та чистому районі, оточеному парками та озерами. У той же час є добре розвинена інфраструктура розваг та дозвілля, багато магазинів, навчальних та лікувальних закладів.

Неподалік від житлового комплексу «Еко Молдова» є два спортзали - Global Fitness Club та «Family Fitness» з дорослими та дитячими басейнами. Дитячі садки № 211, 188, 212, початкова школа «Григоре Вієру», ЗОШ «Михайло Березовський» та ЗОШ «Ігор Вієру» працюють для дітей.

У безпосередній близькості від нової будівлі - торговий центр, що належить до об'єктів власної інфраструктури, через дорогу - торговий центр MAYER-MOBILĂ та супермаркет Green Hills.

Житловий комплекс «Еко Молдова» розташований поруч з парком, де можна влаштувати сімейні прогулянки, активні види спорту, їзду на велосипеді та пікніки.

Транспорт

Житловий комплекс має гарне розташування, тому що він розташований на перехресті бульвару Мірча чела Бетріна з вулицею Іона Думенюка. З цього пункту міста можна швидко дістатися до будь-якого з його секторів як громадським транспортом, представленим автобусами, маршрутками та тролейбусами, так і власним автомобілем.

Дістатися до залізничного вокзалу можна прямим маршрутом приблизно за тридцять хвилин, час у дорозі до аеропорту складе близько 1 години. До центру міста приблизно 8 км або 15 хвилин.

Загальний опис будинку

Житловий комплекс «Еко Молдова» складається з 22 житлових кварталів висотою 10, 12 та 18 поверхів. Стіни будинків виконані з природного вапняку; крім того, проведено роботи з їх тепло- та звукоізоляції. Особлива увага приділялася підвищенню сейсмічної стійкості.

Недаремно нова будівля має назву з префіксом «Еко», адже тут була впроваджена система Sistem Energetic Performant Construcii, що значно підвищує енергоефективність будівель. Для обігріву та кондиціонування приміщень було обрано принципово нові методи, які використовують енергію землі, сонця та вітру. Це дає можливість забезпечити енергетичну незалежність комплексу, а також зменшити витрати його власників, пов’язані з експлуатацією житла.

Територія та власна інфраструктура

Житловий комплекс "Еко Молдова" має розвинену внутрішню інфраструктуру. На території є дитячий садок на 320 дітей та початкова школа, в якій навчається 160 учнів. Також є дитячі майданчики та спортивні майданчики, зони відпочинку на природі для дітей.

У житловому комплексі 27 500 кв.м. комерційні приміщення, є просторий торговий центр з різними продуктами. Для власників автомобілів передбачено підземний паркінг на 1750 місць, до якого можна дістатися ліфтом, а також 360 паркувальних місць у місцевому районі.

Квартири

Житловий комплекс "Еко Молдова" пропонує 1650 квартир, серед яких є 1-2-3-кімнатні варіанти різних розмірів:

однокімнатні квартири від 33 до 44 кв.м .;

двокімнатні квартири площею від 62 до 69 кв.м .;

трикімнатна 86 кв.м.