Free HTML5 Bootstrap

MAGNOLIA HOUSE в Будапешті

Категорія: Угорщина

Про проект

Цегляна будівля в цивільному стилі. Кутова будівля в унікальному стилі датується 19 століттям. Зберігає архітектурні традиції 13 століття. район. Відновлений кондомініум із 67 квартирами розташований за декілька хвилин ходьби від мосту Арпад, на розі вулиць Картач та Хайду.

Дотримуючись архітектурного стилю 1800-х років, будинок з високими стелями отримує новий сучасний вигляд, що створює гармонійну єдність з навколишнім середовищем. Оздоблення фасаду, перила художнього періоду та елегантні сходи – все це має зберегти буржуазний дух. Крім переведення будинку на низьке енергоспоживання, можна також самостійно керувати опаленням квартир. Будинок вибірково збирати відходи в ім’я екологічної свідомості.

Високі стелі, сучасний дизайн - Внутрішня атмосфера квартир дуже відрізняється від новозбудованих квартир, оскільки високі стелі надають атмосфері старих житлових квартир сучасний вигляд. Ви можете вибрати від апартаментів на першому поверсі з виходом в сад, від невеликих студій розміром з ювелірні вироби до двоповерхових апартаментів з атмосферою LOFT.

Будуть побудовані нові поверхи - На додаток до ремонту нерухомості, Kartács Projekt Kft.

Старі сходи та перила - будинок має дві сходи, одна біля головного входу та одна на протилежній стороні двору. Елегантні сходи того періоду з’єднані підвісним коридором на поверхах. Біля головного входу в будівлю є великий ліфт (12 осіб), що веде до підвалу, завдяки чому мешканцям зручно переміщатися між рівнями.

У частині будівлі з цегляним склепінчастим погребом, що нагадує атмосферу винних льохів, будуть створені комори та загальний простір для відпочинку.

Особливий, оригінальний фасад з оновленими віконними декораціями - Фасад будівлі на першому поверсі має чотирикутне арочне вікно з розділовим виступом над ним, на першому поверсі – прямі вікна, прикрашені тимпаном, а у вікнах другого поверху – аркові вікна.

Розділові виступи, головний виступ та існуючі віконні декорації в стилі еклектика будуть оновлені в первісному стані. Після заміни двері та вікна набувають однорідного кольору.

У частині будівлі з цегляним склепінчастим погребом, що нагадує атмосферу винних льохів, будуть створені комори та загальний простір для відпочинку.

Якісне зелене середовище проживання - Принцип реконструкції полягає у створенні сучасного, сучасного міського, але водночас зеленого середовища проживання, яке забезпечує якісні житлові та службові площі, необхідні мешканцям.

У внутрішньому дворі будуть сади для приватного користування, що підвищить гармонію будинку.

Інфрачервона сауна та фітнес-зал - У місцях загального користування є відпочинок та спортивні заходи для мешканців будинку.